איך לבחור חברת ניקוי שטיחים

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

ברוב המקרים, כשאנשים מוסרים את השטיחים שלהם לביצוע ניקוי שטיחים, מדובר בשטיחים שהם מעריכים ואוהבים מאד. בחלק ניכר מהמקרים מדובר בשטיחים יקרי ערך, כאשר המטרה של הניקוי היא לשמור על ערכם כמו גם על המראה שלהם. במקרים אחרים מדובר בשטיחים שהם גם עתיקים, נדירים וכאלה שעברו בירושה מדור לדור. העיקר עוד לא נאמר – ניקוי שטיחים חשוב לשמירה על הבריאות. בין הסיבים שלהם עלול להצטבר לכלוך רב.

את חלקו ניתן אמנם לנקות בעזרת שואבי אבק, ניקוי האבק מן השטיח במחבט ועוד שיטות ביתיות שהן ללא ספק יעילות. אבל מה שקורה למעשה הוא שמרבית הלכלוך והזוהמה ה”כבדים” נשארים בתחתית הסיבים של השטיח. מעבר לנזק שהם גורמים לסיבים עצמם ומעבר למראה של השטיח, שנפגם מאוד, הזוהמה הזאת פשוט מסוכנת לבריאות. אנשים רגישים עלולים לפתח אלרגיות שונות חדשות לבקרים, שלא לדבר על הנזק שנגרם לילדים ותינוקות שמשחקים עליו בימי החורף הקרים.

ארבעה כללי אצבע לבחירת חברת ניקוי שטיחים

  • הכלל החשוב הראשון שיש לנהוג על פיו הוא בדיקת ביטוח. כאשר מדובר בשטיחים יקרים ונדירים, דינם כדין כל רכוש יקר אחר. חברת ניקוי שטיחים אמינה אמורה להעניק לכם הלקוחות ביטחון מוחלט בכך שהשטיח יחזור אליכם נקי ושלם. חברה שנוטלת שטיח לניקוי בלא שום ביטחונות היא חסרת אחריות במקרה הטוב.
  • הכלל השני – היו בטוחים שמאחורי מספר הטלפון שנמסר לכם עומדת חברה אמינה ורצינית. בררו ככל יכולתכם. אם צריך – הגיעו למקום שם מתבצע לכאורה הניקוי. אחרי הכל מדובר ברכוש יקר, ושווה לנקוט בצעד הזה. לא אחת קרה שאנשים התקשרו למספר טלפון נייד, שלחו את השטיח שלהם ומאז אבדו עקבותיו.
  • ניקוי שטיחים רציני איננו יכול להתבצע בבית הלקוח ולהשיג ניקיון מושלם של השטיח. ניקוי שטיחים בבית, מקצועי ככל שיהיה, הוא עדיין קרוב יותר למה שבעל השטיח יכול לעשות בעצמו. במקרים מסוימים טיפול בשטיח בבית עלול לגרום יותר נזק מאשר תועלת, בעיקר כשמכניסים לתוכו חומרי ניקוי מסוימים ואלה אינם מתייבשים כהלכה. ניקוי שטיחים מקצועי נעשה במפעל המיועד לניקוי ספות ושטיחים.
  • כלל אחרון וחשוב ביותר- בחרו חברת ניקוי שטיחים מנוסה ובעלת שם. בתחום של ניקוי ותיקון שטיחים פועלות חברות רבות. חלקן ותיקות, בעלות שם ומוכרות בשוק. במקרים אחרים מדובר בחברות שטרם הוכיחו את היכולות שלהן ולא צברו ניסיון. כדאי להתעניין, לשאול ולחקור, במיוחד אם הכוונה היא לשלוח לניקוי שטיח יקר ונדיר.

שטיח נקי חשוב לבריאות ומוסיף יופי ונשמה לבית. בחירה נכונה של חברת ניקוי שטיחים איכותית תסייע לכם להשיג את שתי המטרות וליהנות משטיח נקי ויפה לאורך שנים.

ניקיון שטיח