איך מנקים שטיחים מקיר לקיר

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

בניקוי שטיח שהוא מקיר לקיר תתבצע שיטת ניקוי יסודית במיוחד שתשלב כמה שיטות ניקיון שכוללות קרצופו של השטיח, אידוי, קרצוף לח וניקיון באמצעות אבקה מיוחדת שמטפלת בכל כתם ומסירה אותו. כל זה על מנת למקסם את הניקוי ולהוציא את המרבד חדש כביום רכישתו.

כל שיטה שתקבע חברה לניקוי שטיחים בניקוי שטיח מקיר לקיר בעסק או בבית שלכם תותאם לפי סוג השטיח, אורך הסיבים והתנאים מסביב. חשוב לזכור ששטיח מקיר לקיר הוא המצע שעליו נדרוך כל הזמן בחלל וחשוב שיהיה מאוורר, דוחה לכלוך ונקי רוב הזמן. חברה לניקוי שטיחים מיומנת בניקוי שטיחים למשרדים, בתי מגורים ובכל מקום שבו השטיח הוא חלק בלתי נפרד מהחלל עצמו.

טיפול בשטיח מקיר לקיר

יש הסבורים כי מדובר בטיפול מסובך יותר משטיחים אחרים, אך לא כך המצב, שטיח מקיר לקיר בימינו יכול להיות עשוי מחומר שדוחה לכלוך, הוא מתאים למשרדים, חדרי ילדים, חללים בבתי מלון, חדרי שינה וחדרי אירוח למיניהם. שטיח זה אמנם דורש תחזוקה תכופה יותר משטיח אחר כיוון שלא ניתן להסיר אותם במקרה שבו אוכלים בנוכחותם, אך הוא מאפשר ניקוי קל ביחס לשטיחים אחרים. יש מגוון של חומרי ניקוי לסוגי כל השטיחים בהם תוכלו לעשות שימוש וגם חברת ניקיון מקצועית תעשה בהם שימוש לניקוי שטיחים במשרדים, במלונות, אולמות אירועים וכו’.

לנקות באופן עצמאי

תוכלו לנקות את השטיח שלכם לבד ומדי יום בתחזוקה שוטפת על ידי שואב אבק איכותי. כמו כן, כדי למנוע ריחות שמצטברים יש לפתוח אוורור וחלון שיכניס אוויר צח מבחוץ. במידה ונוצר כתם של קפה יש מיד לנגב את הכתם עם מטלית לחה ולשאוב את הגרגרים ואז לנגב שוב. יש היום שיטות טבעיות כמו ניקוי בחומץ ומים שיכול לעזור מאוד במידה ונוצרו על השטיח כתמי קפה, מיץ או חלב.

לנקות באמצעות חברה

חברה מקצועית שמומלץ להזמין מדי כמה חודשים תחזיר לשטיח שלכם את הברק והניצוץ כפי שקיבלתם אותו ביום הראשון. זה היא תעשה על ידי מכונה וקרצוף מיוחד של השטיח. באמצעות חומרי ניקוי וייבוש של השטיח שמיועדים לשטיח מקיר לקיר. תוכלו לתת לה את כל הפרטים אודות השטיח שלכם והיא תדאג לנקות אותו למשעי.

אל תמנעו מעצכם להתפנק בשטיח מקיר לקיר מפאת תחזוקה, שטיח זה יספק לכם את הנעימות המיוחדת שלו ויעניק לחלל עיצוב ייחודי משלו ותמיד ניתן לנקות אותו ולהחזירו למצבו הקודם.

אל תתפשרו – פנו אל אשר שטיחים, המומחים בתחום ניקוי שטיחים מקיר אל קיר

ניקוי שטיחים מקצועי