איך עובד ניקוי שטיחים פרסיים?

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

שטיח פרסי הוא שטיח יוקרתי ופריט עיצובי מרשים. השטיחים הפרסיים נארגים ידנית מחומרים איכותיים וצורת האריגה הייחודית שומרת על שלמותו של השטיח למשך שנים רבות. עם זאת, כמו כל דבר אחר, גם שטיח פרסי יש לנקות מפעם לפעם.

האם כדאי לנקות שטיחים פרסיים לבד בבית?

שטיח פרסי לא דומה לשטיח רגיל שנרכש בחנות. שטיחים אלו נארגים ידנית מחומרים איכותיים מאוד אך עדינים. ניקוי לא נכון של שטיח פרסי עלול להרוס אותו לחלוטין, שימוש בחומרי ניקוי שלא מתאימים לסוג הסיבים הספציפי של השטיח הפרסי יגרום לו לנזק שלא תמיד אפשר לתקן (תיקון שטיחים הוא לא עסק זול בפני עצמו). אם יש לכם שטיח פרסי, עדיף למסור אותו אל חברת ניקוי שטיחים מקצועית שמתמחה בניקוי שטיחים פרסיים.

תהליך הניקיון בחברת ניקוי שטיחים מקצועית

תהליך ניקוי שטיחים פרסיים בחברת ניקוי מתחיל בבחירה נכונה של סוג הסבון וחומרי הניקוי שיש לנקות עימם את השטיח. ניסיון בניקוי שטיחים פרסיים, מומחיות וידע חיוניים בשלב זה. בחירה לא נכונה של חומרי הניקוי עלולה להזיק קשות לשטיח.

לאחר מכן, השטיח עובר מספר טבילות באמבט וניקוי בלחץ מים גבוה. לאחר הניקוי ישנו מחזור של הברשה, גם כאן, חשוב לבחור את סוג המברשת וגודלה על מנת לא להזיק לשטיח. אם מדובר בניקוי יבש ההליך כולל שימוש בחומרים כימיים שממיסים את הלכלוך ומסירים אותו.

איך מוצאים חברת ניקוי שטיחים מתאימה?

הדרך הטובה ביותר לחפש חברות איכותיות לניקיון של שטיחים היא דרך האינטרנט. חפשו במנוע החיפוש המועדף עליכם את הביטוי “ניקוי שטיחים” ותקבלו מיד עשרות אם לא מאות תוצאות של חברות. תוכלו לסנן את החברות לפי אזור ולהגיע לרשימה של חברות פוטנציאליות הקרובות לביתכם. לאחר מכן, בחנו את האתר של החברה, האם הם אכן מתמחים בניקוי שטיחים פרסיים? האם יש פירוט של ההליך? לאחר מכן צרו קשר עם החברות ובדקו מחירים.

פרמטר חשוב מאוד הוא ביטוח למקרה של נזק לשטיח. שטיחים פרסיים הם פריטים יקרים ואם החברה גורמת לנזק עליה לפצותכם. אל תשכחו לחתום על הסכם ולוודא כי אכן החברה מתחייבת לפצות אתכם במקרה של נזק לשטיח הרי תיקון שטיחים פרסיים עשוי לעלות כסף רב וזאת בעקבות העבודה הידנית העדינה והמדויקת שיש לבצע בכדי לתקן את השטיח היקר.

אשר שטיחים - ניקוי ותיקון שטיחים, ספות וריפודים