בחירת סוגי בדים לריפוד ספות

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

הגיע הזמן לבחור- בדים וריפודים יפים ועמידים! לכל אחד העדפות שלו בנוגע לריפוד הספה שאותה ירכוש. הבחירה בין ספות עור, בד, סינתטי או טבעי חשובה למראה האסתטי של הסלון ולשימוש בספה.

בחירת סוגי בדים לספות וריפוד לפי השימוש

בכל בית הספה משמשת למטרה שונה. רובנו מעבירים בה זמן איכות עם קרובים אך בבתים רבים פינת הספות היא גם מקום לאכילה ולמשחק. אחרים נמצאים בקצה השני של הסקאלה ומשתמשים בספות שלהם ליופי בלבד. אם אתם בית עם ילדים או בעלי חיים ואתם לא יכולים לשלוט בצורה מלאה על השמירה של הספות, אתם זקוקים לספות בעלות ריפוד איכותי וקל לניקוי. כך גם הצבע צריך להיות כהה, כדי שהלכלוכים והכתמים לא יבלטו.

בחירת סוגי בדים לספות וריפודים

לבחור מתוך סוגי בדים את הריפוד של הספה שלכם הוא פעולה לא ממש פשוטה. אתם צריכים לקחת בחשבון גם את הצבע המועדף עליכם וגם את האיכות אליה אתם זקוקים. קלות הניקיון נעה על רצף ומשתנה מסוג לסוג.

בדים מפשתן וכותנה הם בדים יפים ונעימים למגע אך הם מתאימים בעיקר לבתים שהספות לא מתלכלכת בקלות כיוון שקשה לנקות אותם. לעומתם, בדים סינתטיים כמו אלה העשויים ממיקרופייבר ופוליאסטר מונעים מראש חדירה של נוזלים וקלים יותר לניקוי. הם מגיעים בצבעים שונים ומופלאים. לבדים סינתטיים מגוון רחב מאד של סוגים וגם הם מוצגים בצבעים ועיצובים שונים.

מספר כללים חשובים לניקוי ספות

לכל בד שמירה והגנה שונים, אך אף אחד מהם לא חסין באופן מושלם. מומלץ מאד לנקות את הספה באופן קבוע מפני אבק, לכלוכים ונוזלים שונים. כדי לא לפגוע בספה, השתדלו לא להשתמש במטלית רטובה ובנוזלים, אלא שאבו את האבק, גם אם לא נראה שיש הרבה, אם בכלל. בעזרת מטלית יבשה או רטובה במקצת, תוכלו לנקות את הספה ולהקנות לה מראה מבריק ואחיד, כך שהריפוד לא יוכל לספוג אליו את הנוזל.

חברתנו אשר שטיחים היא חברה מובילה בתחום השטיחים ומתמחה בכל הקשור לסוגי בדים לספות וריפודים. כמו כן אשר שטיחים היא חברה מקצועית ובעל ידע נרחב ביותר בכל הקשור לניקיון ושמירה על הבדים והריפודים. במקרה שאתם מתלבטים לגבי הריפוד לספות הבית שלכם, או שאתם נתקלים בלכלוכים שונים על הספה, פנו אלינו ואנו נייעץ לכם מה כדאי לכם לרכוש ובאיזה אופן לנקות. אם אתם מחפשים אחר חברה שתבצע עבורכם ניקיון מקצועי,

sofa-cloth-repair