כל מה שצריך לדעת לקראת החגים מבחינת ניקיון

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

חגים הם זמן מצוין לרענן את הבית ולנקות אותו בצורה יסודית, בפינות ומקומות שאנו מרבים להזניח במשך הזמן. לרוב, אנשים מארחים אורחים רבים בחגים, מה שמתבקש לצחצח את הבית ולהכין אותו בקפידה לקראת האורחים ובכלל לאווירת החגים. לרוב אנשים מבצעים בביתם ניקוי שטיחים יסודי בעיקר לפני חג הפסח על מנת להוציא את החמץ מביתם ועל הדרך גם לנקות במקומות שלא מגיעים אליהם בניקיון רגיל וגם בחג ראש השנה שהוא חג המסמל על התחלות חדשות.

אז איך מתחילים ועל מה כדאי לשים דגש

תמיד כדאי להתחיל מהמטבח, הרי בו מצטבר לכלוך רב במשך הזמן שלא תמיד ניתן להגיע אליו בניקיון שבועי רגיל. הניקיון מתחיל מארונות מטבח ומהמזווה בו מאחסנים את המוצרים היבשים והמגירות הרבות המכילות את הסכום וכלי המטבח. לאחר מכן, כדאי לעבור למקרר ולמקפיא ופשוט להוציא הכל ולנקות היטב בכל פינה.

הסלון

סלון בכל בית הוא המיקוד והוא חייב להיות אסתטי ונקי בכל מצב, אך לא תמיד יוצא לנו לנקות תריסים ולכבס את הווילונות, לכן זה הזמן המתאים ביותר. את הווילונות תוכלו לכבס במכונת כביסה ביתית או לשלוח לניקוי יבש ולהתחיל עם ניקוי התריסים מבחוץ ומבפנים כולל מסילות. מעבר לכך, זה הזמן להזיז את הריהוט ולנקות היטב תחתיהם ואפילו אם נשאר לכם זמן, אולי גם לצבוע אותו או להדביק טפטים אופנתיים.

ניקוי יסודי בחדרים

ניקוי החדרים מתחיל מהזזת הריהוט המאסיבי אותו לא מרבים להזיז בכל ניקיון רגיל, כך שלקראת החגים- זה הזמן המתאים ביותר. תוכלו לנצל את ההזדמנות ולעשות סדר במשחקים של הילדים ובמגירות ולהפטר מכל מה שלא צריך ואותו הדבר לגבי ארון הבגדים, מה שלא בשימוש לזרוק או לתרום.

זה הזמן לפוליש ווקס

ממש לקראת החגים, הגיע הזמן לרענן את מרצפות הבית בפוליש הנותן חיות ורעננות למראה הכללי של הבית, שהרי לרצפה יש חלק מרכזי בנראות הכללית של הבית. פוליש נועד לסגור שריטות, להסיר כתמים עקשניים ולהגן על הרצפה מכתמים ושריטות עתידיים.

ניקוי שטיחים