כמה עולה ניקוי שטיחים? סקירה לקראת החגים

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

שטיח הוא אחד מאותם פריטים לבית שעומד במבחן הזמן. שטיח מוסיף מאוד לתחושה חמימה וביתית, גם שטיחים המתאימים לסגנון עיצוב מודרני. אם עד לפני מספר שני שטיח היה פריט לבית, היום ניתן למצוא שטיחים גם בעסקים, ולאו דווקא שטיחים מקיר לקיר אלא גם שטיחים אחרים בעלי דוגמאות צבעוניות ומעניינות לאזור מסוים כמו קבלה, פינת קפה או אפילו חלקים מהמשרד. על מנת לשמור על השטיחים חשוב לנקות אותם גם באופן מקצועי מדי תקופה, ואין כמו החגים כדי לעשות זאת. אז כמה יעלה ניקוי שטיחים לראש השנה?

לפני הכל – איך מנקים שטיחים באופן מקצועי?

ניקוי שטיחים הוא שם כולל לפעולות המתבצעות באופן שונה בהתאם לסוג השטיח וחומר הגלם ממנו הוא מיוצר. ישנו הבדל בין ניקוי שטיח פרסי בעבודת יד לבין ניקוי שטיח העשוי חומר סינתטי. ישנו גם הבדל בדרך בה נעשה ניקוי שטיחים גדולים או שטיחים מקיר לקיר לעומת ניקוי שטיחים בגודל קטן.

ההבדל נעוץ בחומרי הניקוי בהם יעשה שימוש וגם במכשירים באמצעותם הניקוי יתבצע. ניקוי שטיחים יכול להתבצע אצלכם, בין אם בבית או בעסק, או שנציג החברה ייקח את השטיח למפעל. הניקוי צריך להיות עדין ובלקיחת השטיח למפעל יש אפשרות גם לתיקון השטיח במידה וצריך.

לקראת עומסי החגים מהרו והזמינו שירותי ניקוי שטיחים!
למחירון המלא

כמה עולה ניקוי שטיחים?
מחיר לניקוי שטיח

איך נקבע מחיר ניקוי שטיחים?

ניקוי שטיחים מחיר קשור לעבודה שתתבצע, לחומרים בהם יעשה שימוש, לתהליך הניקוי- עד כמה הוא מורכב ודורש עבודה עדינה ועד כמה ניתן לבצעו בצורה מהירה. גם ביצוע העבודה אצלכם או במפעל משנה את המחיר. במפעל עומדים לרשות חברת הניקיון כל האמצעים וכל הכלים לניקוי נוח יותר ולכן המחיר יהיה זול יותר. חברת ניקוי שטיחים מקצועית ואמינה צריכה לפרט במחירון שלה את המחיר לכל סוג של עבודה ולכל סוג שטיח.

ישנו הבדל בין ניקוי, חיטוי ועבודות נוספות. ישנו גם הבדל אם מדובר על שטיח סינתטי שנעשה במכונה, שטיח בעבודת יד העשוי צמר, עשוי משי או חומר אחר וכן גודל השטיח מהווה פקטור למחיר. חברת ניקוי שטיחים מקצועית צריכה לנהוג בשקיפות ולפרסם באתר באופן גלוי וברור מחיר של ניקוי שטיחים מכל סוג כפי שתוכלו לראות באתר של אשר שטיחים.

לתת לשטיח מראה חדש במחיר מינימלי

בין אם עלות הניקוי יקרה יחסית ובין אם היא זולה יותר, דבר אחד בטוח: ניקוי שטיחים זול לאין ערוך לעומת רכישת שטיח חדש, בוודאי אם זהו שטיח פרסי או שטיח יקר אחר שנעשה בעבודת יד. חשוב לבדוק ולהשוות- במיוחד לקראת החגים חברות ניקוי שטיחים מקצועיות מציעות גם מבצעים על ניקוי שטיחים כך שהדבר הופך משתלם במיוחד.

אנו בחברת אשר שטיחים מציעים ניקוי שטיחים מכל הסוגים, יכולים לבצע את העבודה גם אצלכם ולעמוד בלו”ז שתציבו והכל במחירים נוחים מאוד של עשרות עד מאות בודדות של שקלים