למה כדאי להשקיע בניקוי שטיחים מקצועי

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

שטיחים הם חלק בלתי נפרד מעיצוב בתים ומשרדים רבים. הפופולריות הרבה שלהם נובעת עקב השפעתם על עיצוב החדר והפיכתו לנעים ומזמין יותר. יתרון ברור נוסף הוא אפקט החימום שהשטיחים מוסיפים לחדר, מה שהופך אותו לפרט חיוני במיוחד בחורף. על אף יתרונותיהם הרבים אחת מנקודות התורפה הבולטות של שטיחים היא הצורך לנקותם לעתים תדירות. השטיחים צוברים אבק רב, חול ולכלוך הנושרים מהנעליים כאשר דורכים עליהם ולכן ניקוי שטיחים הוא פעולה הנדרשת לעתים קרובות.

ניקוי שטיחים – איך ולמה?

לא כולם מודעים לדרך הטובה ביותר לניקוי שטיחים והחזקתם. חשוב לדעת כי שטיח לא מתוחזק מהווה סכנה בריאותית. השטיח המלוכלך יכול להכיל גורמי אלרגיה רבים כמו קרדיט האבק שנצמדים לאבק הרב המצטבר בשטיח.

עבור ילדים קטנים הנוטים לשחק על השטיח הסיכון לנזק בריאותי גבוה יותר. בנוסף, שטיחים מלוכלכים פוגעים במראה החדר ויוצרים אווירה לא נעימה בדומה לרצפה שאיננה נקייה. בנוסף שטיחים המצויים באזורים בהם יש תנועה רבה, כמו משרדים הומי אדם דורשים במיוחד ניקוי שטיחים מקצועי, הן כדי למנוע סיכונים בריאותיים והן כדי להוסיף לאווירה אסתטית ונעימה במקום.

למה להזמין ניקוי שטיחים מקצועי?

כולנו מוצאים זמן לשאוב אבק מדי פעם, והמשקיעים מביננו אף דואגים לשפשף, להבריש ולקרצף במברשת ואף לחבוט בשטיח כדי להיפטר מהאבק הרב המצטבר. אז למה להשתמש בשירותים של ניקוי שטיחים מקצועי? ראשית כל, סוגי השטיחים השונים דורשים טיפול שונה – מקצוענים יודעים איך לטפל במיוחד בכל סוג וסוג מבלי לגרום לנזק.

לעומת זאת ניסיון לעשות ניקוי יסודי לשטיח באופן עצמאי מבלי להתמצא בסוג הניקוי הנדרש עלול לגרום נזק לשטיח. באופן דומה גם לכל שטיח יש סוגי כתמים שונים שדורשים טיפול שונה, לא תמיד אפשר לטפל בכל הכתמים בשיטות ניקוי רגילות וחברת ניקוי שטיחים מקצועית בדרך כלל משתמשת בציוד מתקדם ומיוחד. בטווח הארוך ניקוי שטיחים מקצועי יכול לחסוך כסף.

ניקוי השטיח ע”י אנשי מקצוע מעלה את תוחלת החיים של השטיח וחוסך לכם את הצורך ברכישת שטיח חדש בשל שטיח שנפגם או שכבר אינו ראוי לשימוש. ניקוי שטיחים מקצועי יכול לתת גם מענה לפגעים ונזקים בשטיח כמו קרעים שונים על ידי פעולת תיקון שטיחים.

ישנם שטיחים המסובכים יותר לניקוי כמו שטיחים מקיר לקיר וחברת ניקוי מקצועית יודעת לטפל בהם על הצד הטוב ביותר. שטיחים הם חלק חשוב בכל בית ודורשים תשומת לב מיוחדת כדי לתחזק אותם. אל תשכחו להשקיע בהם מדי פעם, וכך תוכלו לשמור אותם במצב מצוין לאורך זמן.

טיפים לניקוי שטיחים מקצועי