לשמור על השטיח נקי בחדרי ילדים

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

השקעתם לא מעט זמן וכסף ברכישה של חדרי ילדים מעוצבים. כהורים, החלטתם שלא משנה מה, אתם רוצים להעניק לילדים שלכם פשוט את הטוב ביותר. החדר שלהם מעוצב מא’ ועד ת’ במיטב הריהוט והציוד, תוך שהשקעתם מחשבה ויצירתיות איך להפוך את החדר של ילדכם, לחדר שיעניק לו ילדות מאושרת ונעימה. אם יש משהו בחדר שהופך אותו לחמים ונעים הוא השטיח, שגם בו השקעתם לא מעט. כעת, כל שאתם דורשים מהילד שלכם הוא לשמור על השטיח נקי. איך עושים זאת? די בקלות.

שואבים אבק אחת לשבוע

הדבר הראשון שחשוב לעשות הוא לשאוב את השטיח אחת לשבוע. אפשר לומר ללא ספק כי בעת שמדובר על שטיחים, הבטן הרכה שלהם היא האבק. בעוד על הרהיטים השונים ניתן לראות את האבק, על השטיחים האבק נבלע והופך להיות כמעט בלתי נראה. חלק מהתחזוק של שטיח ושמירה על האיכות שלו, היא גם ניקוי האבק ממנו. השקיעו כמה דקות בשבוע בניקוי האבק, ואפילו תוכלו ללמד את הילדים שלכם את המלאכה הפשוטה.

את הנעליים? משאירים בחוץ

מדובר על אחד מהכללים הפשוטים ביותר ליישום, ובכל זאת, לא כל הילדים מיישמים אותו. חשוב שגם אתם ההורים תדעו, כי חליצת הנעליים טרם הכניסה לחדר אינה רלוונטית רק בעונת החורף, אלא גם בקיץ. האם תרצו להביא איתכם את כל הלכלוך מהרחוב אל תוך החדר שלכם? בעת שמדובר על עונת החורף, הנעליים מתמלאות בבוץ, ואם הן באות במגע עם השטיח, הרי שעתיד להיוולד לו כתם. לכן, על מנת לשמור על השטיח, הקפידו עם הילדים להשאיר את הנעליים מחוץ לחדר.

אוכלים רק בפינת האוכל

כמו כן, לא מעט ילדים אוהבים לקחת את הצלחת שלהם וללכת איתה לחדר על מנת להמשיך בעיסוקם. בעת שהילדים אוכלים בחדרם, מעלים את הסיכוי ללכלוך וכתמים על השטיח. האם תרצו את הקטשופ שלהם על השטיח הבהיר בחדר ילדים מעוצב? כנראה שלא. תוכלו למנוע זאת עם הסכמה משותפת איתם שאוכלים רק בפינת האוכל. כך, תפחיתו את הסיכוי לכתמים בלתי רצויים על השטיח בחדרם.

קרה והשטיח התלכלך, מה עושים?

למרות שישנם אמצעים שתוכלו למנוע איתם את הסבירות ללכלוך וכתמים על השטיח, הרי שלא ניתן למנוע זאת במאת האחוזים. קרה והשטיח התלכלך – מה עושים? רגע לפני שאתם רצים לרכוש שטיח חדש, או במקרה הפחות טוב לנקות את השטיח בעצמכם, כדאי שתדעו כי ישנן חברות מקצועיות שכל עיסוקן הוא בתחום ניקוי שטיחים.

כך, אתם לא צריכים להטריד את עצמכם במחשבה איך תנקו, כמה זמן זה יקח לכם והאם התוצאות יהיו סבירות, אלא תוכלו להעביר את מלאכת הניקיון אל חברות מתמחות ומקצועיות שעושות זאת על הצד הטוב ביותר. משאירים את הכתמים מאחור, ונהנים משטיח מצוחצח!

ניקוי שטיחים יסודי