מהו ניקוי וילונות בקיטור?

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

ניקוי וילונות הינה אחת המשימות העדינות בבית. הווילונות, מעצם היותם אביזר דקורטיבי מהמעלה הראשונה, עשויים לעתים קרובות מחומרים עדינים, כאלה שקשה לכבס אותם במכונת הכביסה הביתית. זאת ועוד – כביסה של וילונות עלולה לפגום בהם. המרקם של הבד ממנו עשויים הווילונות עלול להיפגם, כמו גם הדוגמאות והצבעים שעליהם.

התוצאה עלולה להיות לא מחמיאה – וילונות מקומטים עם צבעים דהויים. במקרים קשים יותר גורמת פעולת הניקוי לקרעים וסימנים שאינם מאפשרים להמשיך ולהשתמש בווילון. יש השולחים את הווילונות למכבסה, אבל זה עדיין לא המצב האידאלי. הדבר הנכון ביותר לעשות, למעשה, הוא ניקוי וילונות בקיטור.

איך מתבצע ניקוי וילונות בקיטור

ניקוי וילונות בקיטור מתבצע בבית הלקוח. המומחה מגיע עם מכשיר מיוחד המשחרר קיטור בטמפרטורה גבוהה ובלחץ גבוה. הקיטור חודר אל הלכלוך והכתמים וממוסס אותם. ניקוי בשיטה הזאת יכול להתגבר על סוגים רבים של כתמים ולכלוך, כולל גם כתמים שומניים. הוילונות, מעצם טבעם, אכן נוטים לצבור לכלוך, אבק וכתמים שומניים.

חשוב לדעת כי ניקוי בקיטור נמנה עם שיטות הניקוי היעילות ביותר. ניקוי וילונות הוא רק אחד הדברים שניתן לבצע בשיטה הזאת. בעזרתה ניתן להסיר כתמים מריפוד, מריהוט ישן שמעוניינים לשמור ולשמר, לבצע ניקוי ריפודים עדינים, ניקוי ספות ועוד. הדבר המייחד ניקוי באמצעות קיטור הוא שאין מעורבים בו חומרים אחרים העלולים להזיק.

הדבר החשוב ביותר בביצוע ניקוי וילונות או פריטי ריהוט אחרים בשיטה הזאת, הוא לבצע אותם בצורה מקצועית. טיפול בלתי מקצועי עלול להזיק לווילונות, בעיקר אם הם עשויים מחומרים עדינים.

להזמין חברה לניקוי וילונות או לנקות בעצמכם?

ניקוי וילונות היא משימה המתבצעת לעתים רחוקות יחסית. עם זאת, על מנת לבצע אותה על הצד הטוב ביותר יש לצבור ניסיון ומיומנות כל שהיא. בנוסף, יש לרכוש את מכשיר הקיטור שהוא הבסיס לכל העבודה. אבל כל העניין הוא שאין צורך לרכוש מכשיר שהוא איננו זול, ומצד שני להשקיע זמן באימון וצבירת ניסיון.

הדבר הנכון ביותר לעשות הוא להזמין מומחים לדבר, שיבצעו עבורכם ניקוי וילונות במהירות, במיומנות ותוך שמירה על הווילון. בתום העבודה מקבל הלקוח את הווילונות שלו כשהם כמו חדשים. דומה שהצבעים מתעוררים לחיים והווילון הדהוי חוזר כמה שנים אחורה.

ניקוי וילונות בעזרת קיטור דורש מקצוענות ומיומנות. בדרך כלל חברות שמציעות שרות זה עוסקות בניקויים עדינים נוספים כמו ניקוי שטיחים. חשוב לבחור בקפידה את החברה שתבצע את העבודה. מומלץ לבדוק, לחקור ולשאול חברים ומכרים. כך תגיעו לחברה האמינה ביותר ותקבלו את השרות והתוצאות הטובים ביותר.

ניקוי וילונות