מה עושים שהכתם בשטיח לא הוסר?

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

כשאנחנו מעצבים את החלל של הסלון או של חדר השינה שלנו, אנחנו תמיד נרצה להוסיף שטיח יפה ונעים שיעטר ויהווה מסגרת קסומה ונעימה לחלל. לעיתים נבחר את השטיחים הרכים עם הסיבים הארוכים שניתן להתפנק ולרבוץ עליהם ממש כמו על החול בים. רק שכאן מדובר במרבד מבד שצריך להישאר נקי תמיד.

המראה של השטיח הצח יזמין כל אחד להיכנס לחלל ולרצות לשהות בו. אך מה עושים במצב בו נשפך על השטיח קפה או שגור הכלבים שלכם לא התאפק ושפך את מימיו על השטיח החדש. אלו כתמים שניתן להוריד וחשוב שיעשו מהר על מנת שלא יתייבשו ויפיצו ריחות רעים. אך ישנם מצבים בהם כתמים אינם מצליחים לרדת למרות כל הפעולות שנעשה- מה עושים במצבים כאלה?

כתמים עקשניים

יש מצבים בהם הכתמים באמת לא מצליחים לצאת מהשטיח גם לאחר שניסינו את כל אותן שיטות ידועות, באמצעות חומץ או אבקת כביסה, מהלנו באלכוהול ומטלית חמה ועוד. כל השיטות לא עזרו ואנו נאלצים לחיות עם הכתם. הסרת כתמים מהשטיח יכולה להתבצע גם על ידי חברה לניקוי שטיחים שיש לה את המכשור וכל השיטות המתקדמות, היא כנראה תהיה המזור לכתמים עקשניים שמסרבים לצאת מהשטיח שלכם.

ניקוי שטיח באמצעות חברה מומחית

חברה לניקוי של השטיח שלכם תדע בדיוק איך לגשת ולנקות למשעי את השטיח שלכם. היא תדאג לקבל את כל המידע אודות השטיח, הגודל שלו, ממה הוא עשוי, מה סוג הסיבים והאורך שלהם ובעיקר אילו כתמים יש עליו וממה הם נוצרו, זאת במידה ואתם יודעים.

החברה תיקח את השטיח או במידה ותחפצו היא תוכל לנקות אותו גם בבית הלקוח בעלות גבוהה יותר. לעיתים אין מנוס מלקחת את השטיח לחברה לניקוי כיוון שחלק מהכתמים יוכלו לצאת רק על ידי שימוש במכונות משוכללות שנמצאות במפעל, כגון מכונת קיטור שפועלת בלחץ של מים וחומרי ניקוי ספציפיים שמסוגלים להוציא את הכתם. יש מכונות ומברשות שאותן לא ניתן להביא לבית הלקוח ורק פעולה שלהן תצליח לחלץ את הכתם מהשטיח ולהחזיר את השטיח למצבו הקודם.

ניקוי שטיחים במפעל תהיה עבור הכתם הקשה הישורת האחרונה לפני שתחליטו אם להיפטר מהשטיח או לא. ישנם שטיחים מאוד יקרים שכואב הלב יהיה לא לנסות להסיר את הכתמים שנוצרו עליו בכל דרך אפשרית ולקוות שעל ידי כך יחזור לו הברק, הצחות והיופי.

ניקיון שטיח