ניקוי וילונות מסוגי בד שונים

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

וילונות יכולים לשמש כפריט עיצובי נהדר לבתים ולמשרדים אך הם מהווים גם פריט שימושי המסייע למנוע חדירה של אור לחדרי המבנה. כיום מייצרים וילונות מסוגי בד שונים שאת כולם אחת לכמה זמן יש לנקות. ניקוי וילונות יכול להיות תהליך די מורכב ממש כמו ניקוי שטיח או ניקוי ספה ודרוש ידע וניסיון על מנת לבצע את הניקיון באופן מקצועי ויעיל.

ניקוי וילונות דורש פירוק של הוילונות מהתושבת, ביצוע הניקיון והחזרתם למקומם. לא פשוט להסתיר כתמים הנמצאים על וילון ולכן ניקוי וילונות הוא הכרחי מדי פעם וחייב להתבצע על ידי אנשים מקצועיים בעלי מיומנות מתאימה.

סוגי ניקיונות שונים

בין אם מדובר בניקוי וילון, ניקוי שטיח או ניקוי ספה, הדבר דורש עבודה של אנשים מקצועיים, חומרי ניקוי וכלים מתאימים. חשוב מאוד לתת את תשומת הלב המתאימה לכל אחד מסוגי הניקיונות שכן כל אחד מהם דורש מיומנות אחרת וטיפול שונה. כאשר מדובר למשל בניקוי שטיח או ניקוי וילונות ניידים, הניקוי מתבצע בדרך כלל במפעל של הקבלן.

השיטה בה מתבצע ניקוי וילונות מאוד תלוי בסוג הבד של הוילון תוך שמירה על איכות ושלמות הוילון. ניקוי וילונות כולל מספר שלבים – שאיבת אבק, רחיצה במכונת קרצוף המיועדת במיוחד עבור ניקוי וילונות ולבסוף יעברו הוילונות תהליך ייבוש מיוחד.

ניקוי שטיח לעומת זאת הוא תהליך שונה ובמידה ומדובר למשל בשטיח פרסי יוקרתי, תינתן תשומת לב מיוחדת על מנת שלא לפגוע באיכות השטיח. לאחר ביצוע הניקיונות, הוילונות והשטיחים מוחזרים אל הבית או המשרד ממנו הם הובאו על ידי הקבלן.

כיצד לבחור חברה המתמחה בניקוי וילונות, שטיחים וספות?

כיום ישנם לא מעט קבלנים העוסקים בתחום של ניקוי וילונות, שטיחים וספות וחשוב מאוד לבחון היטב באיזה קבלן בוחרים על מנת לוודא שתהליך הניקוי נמצא בידיים הנכונות והמקצועיות ביותר. כדאי לברר מהו המוניטין של אותם קבלנים, האם מדובר באנשים אמינים בעלי ידע וניסיון שהתעסקו בעבר עם עבודות פוליש וניקיון זהות.

עלות ניקוי וילונות או כל ניקוי אחר משתנה מקבלן לקבלן ויש לבצע השוואת מחירים לפני שמגיעים להחלטה. יש לוודא כי הקבלן מסוגל לספק את הניקיונות בלוח זמנים שמתאים לכם ושהוא אכן יעמוד במה שסיכמתם מולו.

אשר שטיחים מתמחה בניקוי וילונות, ספות, שטיחים ריפודים ומערכות ישיבה, ניסיון רב וידע מקצועי שנצבר במהלך השנים מקנה לחברה לטפל בכל כתם או לכלוך, צרו עמנו קשר עוד היום

ניקוי שטיחים