ניקוי שטיחים וספות מלכלוך של חיות מחמד

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

ניקוי שטיחים וספות על בסיס קבוע חשוב לבריאות הסובבים מפני שהוא שומר על השטיח והספה נקיים (יחסית) מקרדיות האבק. אלה אוהבות לחיות בין סיבי האריגים, ואחראיות על תופעות כגון גודש באף והתעטשויות חוזרות ונשנות שמקורן באלרגיה להפרשות הקרדית.

הבסיס לכל פעולה המשותפת לשערות חיות המחמד ולשטיחים מונחת בתשתית קבועה של שאיבת אבק לפחות פעם ביום וטאטוא השטיח במטאטא בעל שערות העשויות גומי. נכון, מדובר בעבודה, אבל אם אתם רוצים לשמור על השטיח שלכם נקי לאורך זמן, מומלץ שלא תגיעו למצב בו כבר מאוחר מדי והשערות נדבקו לאבק שנדבק לסיבי השטיח. אז כל שייוותר לכם לעשות הוא לפנות לחברה המתמחה בניקוי שטיחים.

ניקוי שטיחים וניקוי ספות עשויות אריג

שואב האבק מבצע את עבודתו נאמנה. במקרה של ניקוי ספות עור הרי הפעולה קלה ומהירה והתוצאה נראית על פני השטח. במקרה של ניקוי ספות העשויות בד ושטיחים, הרי שמדובר במאמץ קבוע כפי שצוין בתחילת המאמר. עצה נוספת שנוכל לתת לכם, המהווה פתרון טוב לאיסוף שערות חיות המחמד, היא ניגוב באמצעות מגב על השטיח ומגב קטן יותר (זה שנמצא לפעמים במטבח ומיועד לאיסוף המים על השיש) על הספה.

קחו סחבה לחה (רטובה וסחוטה) והעבירו על פס הגומי של המגב כדי לנקות אותו משאריות מיותרות של לכלוך. בשלב זה הגומי נעשה לח בעצמו. כעת יש להעביר את הגומי על גבי השטיח או הספה עד כמה שניתן בהתאם לכיוון הסיבים. השערות נאספות לגושי אבק מדובללים שניתן לזרוק לפח. רעיון נוסף הוא אביזר המוכר לניקוי שערות מחליפות בעיקר.

מדובר בגלגלת פשוטה שניתן לרכוש בכל חנות למכירת חומרי בניין, מנורות וכולי (מה שמוכר לחלקנו כטמבוריה) או ברשתות הסופרים. על הגלגלת ישנו נייר שכאשר מקלפים אותו, נחשפת שכבת דבק. ניקוי שטיחים וספות מתבצע על ידי משיכת הגלגלת על הספה והשטיח. השערות נדבקות לדבק בעת הגלגול. הסרת שכבת הנייר הזו מגלה נייר בעל דבק חדש ונקי המוכן לחזרה על אותה פעולה. נוח ויעיל.

מה לגבי הריר המצטבר או לכלוך אחר?

אם מדובר בבוץ שהכלב הכניס לבית, הרי שניתן לנקותו על ידי שימוש בחומץ ובמברשת עדינה. אם מדובר באריג עמיד ובכתם עקשן של בוץ, אפשר לנסות ולהורידו על ידי סחבה טבולה באלכוהול. החומץ יעיל גם במקרים של ריר ולאחר שריחו נעלם, נעלם גם ריח הלוואי של הריר או ההפרשה האחרת. אבל בינינו, שלא נזדקק.

מה לעשות במידה של קרעים בשטיח כתוצאה של נשיכות?

את התרחיש הבא יכירו בעיקר אלו אשר מגדלים גורים של כלבים בבתיהם, הכלב בגיל ההתבגרות שלו מרגיש צורך עז ללעוס חפצים בכדי לחזק ולחדד את שיניו פעמים השטיח הוא המטרה הכי קרובה והכי משעשעת עבורם אך לשטיח מדובר בנזק עציום שיתבטא בחתכים אורכיים, אל דאגה גם את בעיה זו ניתן לפתור באמצעות שירות תיקון שטיחים מקצועי שאנו מציעים אצלנו באשר שטיחים, השטיח שלכם יתפר באופן ידני על ידי אורג מקצועי שעוסק בתחום למעלה מ-60 שנה, לאחר התיקון לא יישאר כל זכר לקרע והשטיח יוחזר לכם בדיוק איך שהיה לפני הנזק שביצע הכל.

תיקון שטיחים