ניקוי שטיחים מקצועי לקראת החגים

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

התקופה שקודמת לחגים היא תקופה מצוינת לבצע ניקיונות או ארגון של חפצים בבית אשר לרוב לא מקבלים התייחסות נאותה. החגים הם נקודת ציון בלוח השנה שבה קל לזכור מתי בוצעה פעולה מסוימת בפעם האחרונה, כאשר מבצעים אותה מדי שנה לקראת אותה תקופת חגים.

ניקוי שטיחים הוא אחד מהפעולות האלה. אין מדובר בניקוי שחשוב לבצע על בסיס קבוע ולכן התקופה שלקראת החגים היא זמן טוב לעשות זאת – לנקות את השטיח, לאוורר את הסיבים ולהביא אותו לידי מצב מושלם.

גם ניקוי ספות הוא סוג של ניקוי שכדאי מאד לבצע לקראת החגים, בעיקר מי שעתיד לארח לארוחת החג חברים, בני משפחה או קרובים אחרים. כאשר הספות מנוקות באופן מקצועי הן תיראנה ממש כמו חדשות ואי אפשר יהיה לחשוב שמדובר בעצם באותן הספות שרק עברו ניקוי.

חשוב מאד לבצע ניקוי יסודי על ידי חברה מקצועית על מנת לקבל תוצאות לא פחות ממעולות בצורת ניקיון שאפשר יהיה להבחין בו לאורך זמן.

אשר שטיחים מתמחה בניקוי שטיחים, ספות, וילונות וריפודים
מחירים מיוחדים לפני החגים – צרו עמנו קשר עוד היום

איך מתבצע ניקוי שטיחים יסודי?

ישם תכשירים אשר נועדו לבצע ניקיון של שטיחים בבית במקום שבו מונח השטיח. יחד עם זאת כאשר רוצים להשיג ניקיון יסודי שיחזיק מעמד למשך הרבה זמן – כמובן שעדיף לעשות זאת על ידי אביזרים מקצועיים.

כמו בתחומים אחרים של ניקוי טקסטיל – ניקוי וילונות ועוד – ישנם תכשירים חזקים יותר שייתנו תוצאות מרהיבות והשטיח ייראה ממש כמו חדש. לצורך כך צריך לקחת את השטיח מבית הלקוח אל מקום שיש בו מכונות מקצועיות המשפריצות מים, מאווררות את הסיבים ומוציאות את הלכלוך והאבק מבין השכבות.

ניקוי ספות מקצועי יכול להשאיר את הניקיון על כנו במשך חודשים רבים ואפילו שנה שלמה – עד תקופת החגים הבאה. כדאי ומומלץ להשקיע את סכום הכסף שניקוי כזה יכול לעלות מפני שהתועלת שתתקבל תהיה גבוהה מאד והלקוח יוכל ליהנות מתוצאות הניקוי במשך זמן רב, בעיקר אם הוא מארח אצלו את בני המשפחה והחברים במהלך ימי החג.

ניקוי שטיחים יסודי