ניקוי, תיקון ושחזור רהיטים בהתאמה אישית

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

מעוניינים לקנות ספה מהממת בשוק הפשפשים, אך אינכם יודעים איך לשפץ אותה ולרפד אותה בריפוד המתאים לשאר הריהוט בבית? ריפוד הספה האהובה מבית סבתא נקרע ואינכם מעוניינים לזרוק אותה למיכלית הפסולת? החתולה שלכם הצליחה לגרד ולקרוע את כל הריפוד מהספות בסלון? הגיע הזמן לתיקון של הספה ולחידוש ריהוט. מה הכוונה ואיך הדברים מתבצעים? התחילו לקרוא!

קצת אודות הספות

ספה משתייכת אל רשימת פריטי הריהוט המוכרים והמרכזיים ביותר בחלל הבית. ריהוט זה נועד למטרת ישיבה של אדם אחד ויותר תוך מתן תמיכה לגב ופעמים רבות גם לזרועות. בכמעט כל בית בישראל ניתן למצוא ספה בעלת שילדה מעץ, מתכת או ברזל שעליה מונח ריפוד המכוסה בעור או בבד. ישנם סוגים רבים של ספות, ביניהם ספה דו מושבית או תלת מושבית, ספה מודולרית המשמשת לעיתים למילוי של פינות בחדר.

ספות נמוכות וחסרות רגליים, ספות עם משענת נמוכה, ספות ארוכות עם משענת יד ועוד. בישראל, קיימות ספות המשתייכות למערכת הישיבה הסלונית המסורתית הכוללת ספות שלושה מושבים וספות שני מושבים. ספות פינתיות שכוללות פעמים רבות מנגנון להרמת רגליים וספות שזלונג. אך מה קורה כאשר הספות האהובות עליכם נקרעות או נשברות? האם כדאי לפנות אל חברה המומחית בתחום השיפוץ, התיקון והריפוד של הספות או שמא עדיף לזרוק את הקיים ולקנות ריהוט בהתאמה אישית?

שיפוץ תיקון וריפוד ספות

ספת העור שלכם דהתה? החתול שרט את הספה? המושבים שקעו? בוודאי תשמחו לקרוא שעדיין ניתן לתקן את הדברים. ניתן לפנות לחברה שמומחית בתחום תיקון ושחזור ספות שתבצע צביעה מחדש של הספה ותתקן את כל השריטות, הקרעים והשפשופים בה ואף תמלא את הספה השקועה מחדש.

אם מדובר על ספה מבד, חשוב לעדכן את המומחה של החברה מהו סוג הבד של הספה או האם אתם מעוניינים בריפוד חדש לספה. נכון להיום ברוב המקרים ניתן לתקן ולרפד מחדש את רוב ספות הבד. אין זה משנה אם מדובר על שריטות בריפוד של הספה, קרעים, תפרים פרומים ופגמים נוספים, הכל בר תיקון. בנוסף, זוהי ההזדמנות להתחדש ולהזמין ריפוד חדש לספות, ריפוד שיחדש גם את מראה הסלון או החדר בו אתם מתכננים למקם את הספה.

לסיכום

נכון להיום ניתן לתקן כל ספה, אם מדובר על הריפוד של הספה ואם מדובר על שלד הספה. בנוסף, ניתן לנצל את עבודת התיקון והריפוד על מנת להתחדש וליהנות מריהוט בהתאמה אישית לסגנון העיצוב בו אתם מעוניינים בביתכם. כעת, כל שנותר הוא לבחור בחברה בעלת וותק ומוניטין מוצלח בתחום שיכולה לספק לכם אחריות על תיקון הספה. תתחדשו!

ניקוי ספות