עדיפות הפרקט על הריצוף

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

רבים מאמינים כי פרקטים הינם החיפוי היוקרתי והיפהפה ביותר שקיים, ובשל רגישותם הם אינם מתאימים לחדרי השינה של הילדים. כאשר כל הבית זוכה לעיצוב ייחודי ועוצר נשימה תודות לרהיטים המרשימים ביותר והחיפוי היוקרתי שנבחר באופן מדוקדק, הדילוג על חדרי השינה של הילדים יוצר פער עיצובי וחוסר רציפות מבחינת האסתטיקה והמראה הייחודי של הפרקט.

האמונה הרווחת והמיושנת יחסית גורסת כי ילדים מגיעים הביתה עם בוץ בנעליים, מלכלכים את הפרקט ופוצעים אותו כאשר צעצועים רבים נופלים במהלך המשחק. רוב ההורים מאמינים כי אם רק יתקינו פרקט ואפילו הפרקט הפשוט ביותר בחדרים של ילדיהם, יזכו ליהנות מרצפה הרוסה כעבור חודשים ספורים. מה שאותם הורים אינם יודעים הוא כי הפרקט הינו בעל יתרונות ייחודיים ומשמעותיים שאינם קיימים באף סוג ריצוף אחר.

מעבר לחיפוי הרצפה, לעיצוב החדר ומראהו הכללי תפקיד חשוב. בחירת הריהוט הנכון, עיצוב חלל החדר ואבזירים בו צריכים להוות שפה משותפת להווי הילדים והאופי שלהם. כדי לתת את הדגשים הנכונים תוכלו להיעזר באקססוריז מעוצבים, תמונות, שטיח איכותי, טפטים, מיכלי אחסון ואפילו קרניזים דקורטיביים ועוד שיוסיפו פן עיצובי לחלל המשחק והלינה של ילדכם.

החיפוי האהוב ביותר

אין ספק כי הפרקטים הינם בין חיפויי הרצפה האהובים והיוקרתיים ביותר שקיימים. אלו מוצעים לרבים במגוון מרקמים ואיכויות, סוגים ודגמים. אין ספק כי מדובר בחיפוי שיישאר אהוב עוד שנים רבות, תודות למראה הייחודי שהוא מעניק ולקסם שהוא משרה על דיירי הבית ועל האורחים. גם הילדים יכולים ליהנות כיום מפרקטים ייחודיים ומסוגים שונים, תודות לפיתוחים ולהמצאות בתחום.

הפרקטים החדשניים שיוצרו בשנים האחרונות הינם פרקטים קלים לניקוי, עמידים בפני כתמים ושינויי צורה, נוחים לתיקון וניתנים לחידוש בכל עת שתבחרו. הפרקטים המודרניים עשויים ברובם מ PVC או כל חומר עמיד אחר המציע מראה של פרקט ותחושה חמימה שאין כמוה בשום מקום אחר.

יתרונות הפרקטים

היתרונות של הפרקטים החדשניים כוללים אווירה חמימה ונעימה בחדר, כזו שחיפוי בריצוף אינו יכול להעניק. בניגוד לרצפה הקרה הנוצרת בעת הנחת מרצפות קרמיקה או שיש, הפרקט הוא חמים כך שהאווירה בחדר הילדים הופכת להיות מגוננת יותר, רכה יותר ומכילה את השמחה והתמימות הילדית.

מהבחינה הפונקציונאלית, לא ניתן להתעלם מהעובדה שחדרי ילדים המחופים בפרקט הינם חדרים מגוננים יותר, נעימים יותר ומהווים פחות סיכון מאשר כל חיפוי אחר בשל היותם רכים ותומכים. על הפרקטים יכולים הילדים לרקוד ולרוץ מבלי חשש לפגיעה משמעותית תודות לחומר התומך. אין ספק שמדובר בתפנית ייחודית עבור הורים המחפשים עבור ילדיהם את ההגנה האולטימטיבית.

בין סוגי הפרקטים המתאימים יותר מכל לילדים קטנים ניתן למצוא את הדובדבן הברזילאי, הניחן בתכונות חוזק בפני לחות וכתמים, האלון, הוא אחד העצים החזקים ביותר, הברוש האוסטרלי והבמבוק.

תיקון שטיחים