עיצוב פנים חמים עם שטיחים מעוצבים

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

כאשר מדברים על עיצוב הבית, נראה כי שילוב של שטיחים הם כחלק אינטגרלי מתכנון העיצוב. כיום, ניתן למצוא קשת רחבה של שטיחים אשר מיועדים לשילוב בחללים שונים לבית, הן אם זה שטיחי ענק לסלון ועד שטיחים קטנטנים לאמבטיה שנועדו לשמור על כפות רגלנו כאשר אנו יוצאים מחדר הרחצה.

מתוך המגוון הרב של שטיחים הקיימים בשוק, ניתן למצוא שטיחים איכותיים בעבודת יד כדוגמת שטיחים פרסיים או אפגנים, ועד שטיחים זולים יותר, אך כמובן איכותיים במידה מסוימת ומגיעים במגוון רב של טקסטורות וצבעים שיקנו לכם אווירה חמימה ונעימה בעת עיצוב פנים.

תחזוקת השטיח

אם כל הכבוד ליופי ולחמימות של השטיחים, לבל נשכח כי שטיחים יש צורך לתחזק היטב מבחינת ניקוי, אם זה פעם בשבוע לפחות לנער את השטיחים היטב על ידי מקל סבתא המוכר לנו מהעבר, או עלי ידי שואבי אבק מקצועיים אשר שואבים לכלוך, שיערות, אבק וכל דבר אחר מהשטיח ומקנים לו מראה נקי ומיוחד.

מעבר לעניין הניקוי השבועי של שטיחים אלו, לא מעט פעמים השטיח מתמלא כתמים, בעיקר כאשר ישנם ילדים קטנים בבית או חיות מחמד, כך שכל תקופה מסוימת חשוב לקחת את השטיח לניקוי יבש אצל מכבסות מיוחדות המתמחות בניקוי שטיחים בצורה מקצועית.

מה עושים אם נשפך משקה על השטיח?

כיום, יש לא מעט תכשירים וחומרים שונים אשר מיועדים עבור ניקוי שטיחים בשיטת עשה זאת בעצמך, אך כמובן שלא כל תכשיר יכול להוציא כתמים מסוימים, כך שהפתרון הטוב ביותר הוא לפנות לחברות ניקוי שטיחים. בכל מקרה, אם נשפך על השטיח האהוב עליכם משקה נוזלי שהוא לא מים, בין אם זה קפה, או שתן של בעלי חיים, חשוב שא לשפשף את הכתם עם מגבון לח, שהרי המגבון מחדיר את הכתם לבד וסופג אותו.

לכן, חשוב במקרים הללו לספוג את המים על ידי נייר סופג או סמרטוט לח וכמובן להביא את השטיח כמוה שיותר מהר לניקוי יבש, כך הכתם יצא בקלות על ידי חומרים מיוחדים איתם משתמשים במכבסה.

טיפים לניקוי שטיחים מקצועי