ניקוי ספות מקצועי עם תוצאות מדהימות - אשר ניקוי שטיחים

ניקוי ספות

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

שירותי ניקיון ספות עם חברת אשר שטיחים, המומחים לניקיון ספות. עם השנים הספות בבית הולכות ונשחקות. הריפוד מתבלה, הצבע מתקלף, נוצרים קרעים וכתמים שכבר לא ניתן להסיר באופן עצמאי. כמה פעמים אמרתם לילדים “אל תאכלו על הספה” ובכל זאת נשפך עליה קטשופ? מטבע הדברים, בבית בו אנשים חיים ומגדלים ילדים, הספות לא נוטות להישמר לאורך זמן על המראה המעוצב המקורי שלהן. כתמים, קרעים, הידלדלות חומר המילוי, התרופפות הריפוד ועוד תלאות אחרות מטביעות את חותמן על הספות שהולכות ונשחקות. בדיוק בשביל זה אנו מציעים שירותי ניקוי ספות מקצועי – כדי להחזיר לספות את השנים היפות שאבדו להן ולגרום לספות להיראות שוב נקיות, יפות וכמו חדשות.

ניקוי ספות – זו המומחיות שלנו

חברת אשר שטיחים פועלת בתחום ניקוי ספות וריפודים כבר 68 שנים. ברבות הזמן צברנו ניסיון עשיר, ידע רב וסודות מקצועיים עד ששום כתם ולכלוך לא יכול לעמוד בפנינו. צוות החברה מורכב מאנשי מקצוע מיומנים המצוידים במכשור אמריקאי מתקדם שבעזרתו הם מבצעים ניקוי ספות עמוק ויסודי של כל המערכות המרופדות:

ספות עור, ספות בד, כורסאות, פינות ישיבה, מערכת ישיבה סלוניות, ריפודים ועוד…תהליך ניקיון ספות כולל גם טיפול בקרדית אבק ואנטי אלרגי. בתום תהליך הניקוי מבוצע חיטוי אנטי בקטריאלי יסודי. הצוות המקצועי של אשר שטיחים פרוס בפריסה ארצית ומבצע ניקוי ספה בסטנדרט הגבוה ביותר. בנוסף, חברתנו מעניקה שירות תיקונים וחידושים לספות על מנת להן את המראה החדש.

ניקוי ספות בד
ניקוי ספות

כיצד מבצעים ניקוי ספות באופן מקצועי?

הליך ניקוי ספות יכול להתבצע במשרד או בבית מכיוון שהובלת הספה למפעל בו יתבצע הניקוי היא הוצאה גדולה ומיותרת שמעלה את הסיכוי שנזק נוסף ייגרם לספה. לצוות של חברתנו יש את הכלים המתאימים לביצוע הניקיון כמו מברשות מסוגים שונים וכלים המיועדים במיוחד לתהליך של ניקיון ספות. תהליך הניקיון מתחיל בשאיבת אבק מהספה ולאחר מכן רחיצה יסודית עם אחת המברשות שצוינו לעיל. תהליך הניקוי מסתיים בייבוש הספה באמצעות מאווררים מיוחדים. חשוב מאוד לא לעשות שימוש בכמות גדולה של מים על מנת למנוע היווצרות של רטיבות ועובש בספה לאחר מכן.

סוגי בדים שונים לטיפול שונה

לכל ספה וספה יש בד שונה ולכל בד יש צורך בטיפול שונה מכיוון כי קיימים לא מעט בדים שעלולים להיהרס בשימוש עם חומרים מסוימים או שיטות שונות כמו למשל קיטור. לכן כאשר מגיעה אלינו ספה לניקוי המשימה הראשונה שלנו באשר שטיחים היא לאבחן את סוג הבד ולפי זה לשייך לו שיטת טיפול, ממש כמו רופא שמאבחן מחלה אצל מטופל ולפי כל מתאים לו תרופה. רוב הספות שמיוצרות כיום מתהדרות בבד פוליאסטר / מיקרופייבר וזאת בזכות העמידות הגבוה של הבד שמאפשרת לו חיי מדף ארוכים יותר, כמו כן בד המיקרופייבר הוא פחות רגיש לכתמים וקל יותר לנקותו.

למחירון המלא

לקבלת הצעת מחיר חייגו כבר עכשיו 1-800-200-290

ניקוי שטיחים 24/7

שירות 24/7

ביטוח מלא על ניקוי ותיקון שטיחים

ביטוח מלא

הובלה חינם עד בית הלקוח

הובלה חינם

ניקוי שטיחים עם למעלה מ-70 שנות ניסיון

שנות ניסיון