ניקיון שטיחים מכל הסוגים במחירים מיוחדים! - אשר ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

ניקוי שטיחים החל מ-50 ש”ח למ”ר

אשר שטיחים היא אחת החברות המתקדמות והמובילות בישראל בתחום ניקיון שטיחים, תיקונם ושחזורם. אצלנו משולבת מסורת של ידע וניסיון של למעלה משישה עשורים, עם הטכנולוגיות והמכשור המתקדמים ביותר. העבודה של ניקיון שטיח ותיקונו מתבצעת אצלנו על ידי בעלי מקצועי מיומנים בתחומם, כל שטיח זוכה לטיפול המסור והקפדני ביותר, כדי להגיע לתוצאה מושלמת.

למה ניקוי שטיחים עושים אצל אשר שטיחים?

  • ניקיון שטיחים, ספות, ריפודים, וילונות כבר למעלה מ-70 שנים.
  • שירותים מקצועיים למגזר העסקי והפרטי.
  • ניקוי שטיחים אמין ומקצועי במחיר הוגן – כולל כיסוי ביטוחי מלא.
  • ניקוי ותיקון שטיחים ביד אומן ומן החומרים המקוריים מהם נארג השטיח.
  • ניקוי ותיקון כל סוגי השטיחים מכל מדינה בעולם.
  • אנו יודעים להחזיר כל שטיח, בכל מצב למצבו המקורי.
ניקוי שטיחים
ניקוי שטיחים

ניקיון שטיחים – לא רק בגלל הניסיון

ניקוי שטיחים הוא העסק שלנו כבר למעלה מ-70 שנים. בנוסף אנו מתמחים ומבצעים תיקון שטיחים מכל הסוגים כולל תיקונים אמנותיים, שחזורים מורכבים ותיקוני צבע. אנו מתחייבים וכפופים לתקני האיכות המחמירים ביותר (ISO9002), ויודעים להביא כל שטיח, בכל מצב, גרוע ככל שיהיה, למצבו הראשוני, תוך שמירה על עבודת האומן ושימוש בחומרים מקוריים מהמדינות בהן יוצרו השטיחים. לפני שמתחילים בפעולות הניקיון, יש לאבחן את סוג השטיח, החומרים מהם הוא עשוי, כיצד הוא נצבע, גילו וסוג הלכלוך, כדי להתאים לו את סוג הניקוי הטוב ביותר כי ניתן לנקות שטיח בדרכים שונות. לכן הכנו עבורכם את מילון המונחים הזה כדי שיהיה לכם יותר קל להסביר לנו מהו סוג השטיח שלכם ועל מנת שנוכל להעניק לו את הניקוי הטוב ביותר.

מילון מונחים

שתי – שטיח מעבודת יד ארוג על חוטי שתי, חוטים המתמשכים לאורכו ויוצאים מקצותיו שהם הפרנזים. חוטי השתי הם השלד של השטיח, שאליו קושרים את חוטי הצמר היוצרים את דוגמת השטיח. הדוגמה בשטיח נקבעת על פי האזור הגאוגרפי שממנו באים האורגים.\r\nקיימים 3 סוגים של חוטים המשמשים לשתי: צמר | כותנה | משי

חסרונות יתרונות
יכול לספוג מעט רטיבות נשמר לשנים רבות צמר
עלול להתכווץ ולקבל “גלים” שומר על רכות וגמישות נפוץ בשטיחים אפגאנים וטורקיים
חזק כותנה
אם נרטב מקבל פטריה ומתקשה, לעתים נקרע מונח ישר על הרצפה גם אם נרטב נפוץ בשטיחים פרסיים וברוב השטיחים
עדין מאוד ונשחק בקלות יוקרתי, איכותי משי
נפוץ בשטיחים פרסים מסוג איספהן, קום, טבריז

 

מאפיינים המשפיעים על ניקוי השטיח

צפיפות השטיח

צפיפות השטיח היא פרמטר חשוב לאיכות השטיח, אבל לא פרמטר בלעדי לאיכותו. צפיפות השטיח נמדדת לפי מספר הקשרים למטר מרובע, וניתן לבחון אותה כשהופכים את השטיח לצד האחורי (ללא הדוגמה). ככל שיש יותר פרטים (קשרים) בדוגמה, כך הדוגמה יותר מדויקת.

שטיח הארוג באריגת יד

שטיח שנעשה במכונת אריגה ידנית, צפיפות הסיבים שלו רבה, העיצוב והדוגמה שלו נקבעים על פי מוצאו הגיאוגרפי. לדוגמה: שטיח פרסי, שטיח אפגאני.

שטיח הארוג באריגת מכונה

שטיח שהסיבים שלו עשויים ממספר חומרים, והוא עצמו מתחלק למודרני, קלאסי ואתני. שטיח זה הוא שטיח עמיד, שווה לכל נפש ומתאים לכל תקציב.

שטיח בד

שטיח העשוי מבד לא ארוג המיוצר מסיבים שנדחסו יחד במכבש בחום גבוה. איכות הלבד נקבעת לפי אורך סיבי הצמר ממנו נוצר. ככל שהסיבים ארוכים יותר, כך הלבד עמיד יותר. שטיח לבד הוא חסין-אש ועמיד בפני שחיקה. ניתן למצוא אותו בבתי ספר ובאולמות תצוגה.

שטיח מקיר לקיר

שטיח המודבק על הרצפה בדומה לטפט ומתאים למרחבים גדולים כמו חללי עבודה, חדרי ילדים וחדרי שינה. כיום קיימות שלל אפשרויות בשטיחים לקיר לקיר, שעמידותם רבה. איכות השטיח ועמידותו נקבעת גם לפי אופן ההדבקה שלו והתאמתו למרחב. למידע נוסף אודות ניקוי שטיחים מקיר לקיר. לצורך ניקיון שטיחים צריך שטח גדול, למנקים מקצועיים יש את השטח הדרוש, יש להם את החומרים והמכונות, וכמובן את הידע והניסיון הנדרש כדי לבצע את העבודה. תהליך ניקוי שטיחים מותאם לסוג השטיח, שכן קיימות הטכניקות מגוונות ושונות לעשות זאת, התהליך כולל ניעור השטיח, השרייה שלו בחומרים שונים, שטיפות מיוחדות, הברשה, סחיטה וייבוש. אנשי מקצוע יגיעו בדרך כלל לביתו של הלקוח יבדקו את השטיח ויתנו חוות דעת עוד טרם הניקוי, ויעדכנו מהו משך זמן הניקוי, זמן הייבוש ועוד.

ניקוי שטיחים מקצועי
שירות בפריסה ארצית

מחירי ניקוי שטיחים

  • עבודת מכונה 50 ש”ח למטר מרובע כאשר המינימום שלנו הוא 6 מטר מרובע.
  • ניקוי שטיחי צמר עבודת יד עולה כ-70 ש”ח למטר מרובע כאשר גם כאן המינימום שלנו הוא 6 מטר מרובע.
  • ניקוי של שטיחי משי בעבודת יד עולה כ-120 ש”ח למטר מרובע וגם כאן אנו מתחילים במינימום של 6 מטר מרובע.

לסיכום

שטיח נותן אווירה בבית, במשרד או באולם תצוגה. הוא נותן אור, צבע, עניין ומעניק חמימות, אסתטיות ויוקרה. כיוון ששטיח נשמר לשנים ארוכות, חשוב לנו לתת לכם מידע בסיסי ומעשי לרכישתו שבאמצעותו תוכלו לבחור בקלות רבה יותר את סוג השטיח המתאים לכם וליהנות ממנו במשך שנים ארוכות. על מנת לשמור על השטיח ולחדש את המראה שלו חשוב להקפיד על ניקיון שטיחים מקצועי באופן תקופתי, וזו בדיוק המומחיות שלנו. צרו עמנו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית!

למחירון המלא

לקבלת הצעת מחיר חייגו כבר עכשיו 1-800-200-290

ניקוי שטיחים 24/7

שירות 24/7

ביטוח מלא על ניקוי ותיקון שטיחים

ביטוח מלא

הובלה חינם עד בית הלקוח

הובלה חינם

ניקוי שטיחים עם למעלה מ-70 שנות ניסיון

שנות ניסיון