ניקוי שטיחים בחיפה

אשר ניקוי שטיחים משנת 1945
שירותי ניקוי ותיקון 24 שעות ביממה

אם אתם צריכים ניקוי שטיחים בחיפה והקריות, צרו קשר עם חברת אשר שטיחים ונציג שירות יגיע עד ביתכם לצורך ייעוץ מקצועי ואדיב בכל הנוגע לניקוי, שיחזור ותיקון שטיחים.

ניקוי שטיחים בחיפה והקריות

כאשר מחפשים ניקוי שטיחים בחיפה יש לחפש את החברה המנוסה ביותר, שכן שטיחים בערי החוף הצפוני נוטים להיפגע באופן מיוחד מרטיבות, לחות ומליחות במשך השנים. אנו באשר שטיחים מתמחים בתחום שחזור ותיקון שטיחים אשר נפגעו מלחות ורטיבות וכמובן נזקי טבע נוספים. ניקוי שטיחים בחיפה והקריות באמצעות צוות מיומן עם ציוד משוכלל ועוצמתי.

ניקיון שטיח מקיר לקיר

ניקוי שטיחים בבתים פרטיים, דירות ומשרדים

שטיחים בבתים פרטיים וילות ומגורי קרקע אשר מאפיינים את ערי הקריות, זקוקים לטיפול ותחזוקה שוטפים. אנו באשר ניקוי שטיחים נעזור לכם לשמור על מראה רענן וחדיש לכל סוגי שטיחי ביתך החל משטיחים פרסיים ועד לניקוי שטיחים מקיר אל קיר. בנוסף אנו מציעים שירותי ניקיון מתקדמים כמו ניקוי ספות, ניקוי וילונות ומזרונים. חברת אשר שטיחים פועלת למעלה מ-60 שנה בתחום הניקיון והתיקון של שטיחים, ספות, ריפודים ומזרנים. עם השנים צברנו ניסיון עשיר וידע רב ואנו מעניקים את שירותי ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.\r\n

לייעוץ, מידע שימושי וניקוי שטיחים בחיפה חייגו עכשיו 1-800-200-290 וקבלו ייעוץ מקצועי ואישי מהמומחים של אשר ניקוי שטיחים !